Haberler

Gayrimenkul sektörünün son gelişmelerini takip edin.
İSTANBULDA ARSA

İSTANBULDA ARSA

Türkiye sınırları içerisinde en yüksek getiriye sahip ve hemen hemen herkesin sahip olmak istediği yatırım aracı istanbulda arsa.

Devamını Oku
YATIRIMLIK ARSALAR

YATIRIMLIK ARSALAR

Yatırımlık arsalar getirisi en yüksek olan yatırımlardan biri ve hatta en karlısıdır. Kimi zaman yatırdığınız parayı 2 katı olarak alırken, kimi zaman bu oran 100 katıda olabiliyor.

Devamını Oku
İSTANBUL SATILIK ARSA

İSTANBUL SATILIK ARSA

Yatırımcıların gözdesi olan istanbul satılık arsa gerçekten çok kazandırıyor. Şehrin durmadan büyümesi ve hergün binlerce inşaatın yapılıyor olması ham bölgelerdeki arazilerin giderek değerlanmesine ve yapılan inşaatlar için istanbul satılık arsa talebinin artmasına sebep oluyor.

Devamını Oku
HADIMKÖY SATILIK ARSA

HADIMKÖY SATILIK ARSA

Garantili yatırımın diğer adı olarak gördüğümüz hadımköy satılık arsa için alıcılarını bekleyen cazibe merkezi. Sayısız parojeleriyle sanayi bölgeleri ve istihtamın sürekli olduğu bu bölge kasinlikle yatırım için çok uygun. Hadımköyde satılık arsalar son 4 yıldır alıcısının yüzünü güldürüyor. Bu yatırım fırsatını sakın kaşırmayın. Bölge teknoloji üssü, 3. köprü bağlantı yolları, 5 yıldızlı sanayi siteleri ve yeni yapılacak üniversite projesiyle adeta şantiye halinde.

Devamını Oku
ÇATALCA SATILIK ARSA

ÇATALCA SATILIK ARSA

Çatalca geniş ve ham arazi yapısıyla geleceği parlak ilçelerden biri olarak karşımızda dururken çatalca satılık arsa alıcısına çok kazandırmaya devam ediyor. Herkesin malumu olduğu gibi doğru arsa yatırımı diğer tüm yatırım araçlarından daha fazla kazandırıyor. İstanbulda arsa yatırımı için arnavutköy ile yarışan çatalca ucuz arsa yatırımı yapmak isteyenler için ideal bir bölge.

Devamını Oku
ARNAVUTKÖY SATILIK ARSA

ARNAVUTKÖY SATILIK ARSA

Türkiyenin en hızlı pirim yapan ili istanbul bunun yanında, istanbulun en hızlı pirim yapan bölgesi arnavutköy olduğu herkesin malumu olduğu için arnavutköy satılık arsa en akılı yatırım olarak karşımıza çıkıyor. İstanbula yapılan yeni havaalanı , 3. köprü yolu olan kuzey marmara oto yolu ve üniversite projeleriyle adeta projeler bölgesi durumunda.

Devamını Oku
İSTANBUL YATIRIMLIK ARSA

İSTANBUL YATIRIMLIK ARSA

Türkiyenin ticaret merkezi olan istanbul yatırımlık arsa alanındada en önde gelen şehir oldu. Sayısız avantajları içinde barındıran istanbul birçak yatırımcının merkezi haline gelmiş istanbuda yatırımlık arsa firsatları herkesi memnun edecek cinsten.

Devamını Oku